Transfer

Transfer
  • Adres:

    Avsallar Mh. Bahçe Sk. No:3/A Alanya / Antalya

  • İletişim:

    Telefon: +90 (242) 517 36 10
    E-Posta: info@rentacarvip.com

Transfer

Firmamız misafirlerimize en uygun fiyat, kolay araç kiralama ve havaalanı transferi ile hizmet vermektedir. Antalya – Alanya-Gazipaşa havaalanı transfer hizmetleriyle zamanında ve güvenilir hizmet anlayışıyla yoluna devam eden firmamız tecrübeli ve güler yüzlü personelleriyle hizmet vermektedir.

Antalya havaalanından; Side, Kumköy, Manavgat, Kızılot, Okurcalar, İncekum, Avsallar, Türkler, Konaklı, Alanya, Mahmutlar, Kestel, Kargıcak;

Alanya-Gazipaşa havaalanından; Mahmutlar, Kestel, Alanya, Konaklı, Türkler, Avsallar, İncekum, Okurcalar, Kızılot turizm merkezlerine güvenli ve rahat bir şekilde transfer hizmetimiz 7/24 devam etmektedir.

Harici merkezlere de transfer hizmetimiz vardır. Diğer transfer talebinde bulunan misafirlerimizle transfer paylaşımı organize edilecektir. Telefon veya mail adresimiz üzerinden bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

1-4 kişi, 1-8 kişi ve 9-14 kişilik araçlarımızla kaç kişi transfer hizmeti istediğinizi ve zamanını bizimle iletişime geçerek bildirin, istediğiniz adreste araçlarımız sizleri beklesin, siz araç beklemeyin.

 

                                      1-3 Kişi        4-8 Kişi        9-14 Kişi

Antalya – Avsallar         50€                70€        100€

Antalya – Konaklı          55€                70€        100€

Antalya – Alanya          60€                 80€        110€

Antalya – Kızılot            50€                65€        100€

Gazipaşa – Alanya        50€                65€        90€

Gazipaşa – Avsallar      50€                70€        100€

Gazipaşa – Kızılot         65€                80€        110€

 

Flughafen Transfer  - Lufthavnen Transfer-  Lufthavn Transfer - Luchthaven Transfer - Lotnisko Transfer - Transport Shuttle Transfer - Lentoasema Transfer - Трансфер из аэропорта - Aerfort Transfer -  Flygplats Transfer - - نقل المطار - انتقال فرودگاه