Hakkımızda

Hakkımızda
  • Adres:

    Avsallar Mh. Bahçe Sk. No:3/A Alanya / Antalya

  • İletişim:

    Telefon: +90 (242) 517 36 10
    E-Posta: info@rentacarvip.com

Hakkımızda

2005 yılında Alanya – Avsallar’da sektöre merhaba diyen firmamız, kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Hizmet ağını zaman içerisinde genişleterek Antalya’nın tüm ilçeleri dahil, Ankara, İzmir, Konya, Uşak, Afyonkarahisar, Isparta, Denizli, Muğla ve gerektiğinde Türkiye’nin diğer şehirlerine de hizmet vermektedir.

VIP RENT A CAR; araç filosunu, en ekonomik, en tercih edilen araçlardan seçerek oluşturuyor. Sıfır kilometreye yakın araçlardan oluşan çok markalı filosunda, tüm araçlarının, daima "yeni" ve “temiz” kokmasına özen gösteriyor.

Müşterilerimize fiyat ve kalite açısından benzersiz bir deneyim sunan VIP RENT A CAR, geniş araç yelpazesi ve son model araçları ile portföyünü sürekli genişletmektedir. İster günlük, isterseniz aylık kiralamalarda bütçenize en uygun araç seçimi yapmanız mümkündür.

Yeni nesil rent a car” sloganı ve anlayışıyla VIP RENT A CAR, sektöründe fark yaratan bir hizmeti müşterilerine sunmayı hedefliyor.

Araçlarımız Rent A Car kaskolu olduğu için endişelenmenize gerek yoktur. Dilerseniz araca özel bebek koltuğu, navigasyon veya ekstra bir hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Yılların verdiği bilgi ve tecrübe sayesinde daima kaliteli hizmet sunarak, bulunduğumuz bölgede en çok tercih edilen Rent A Car firmaları arasında ilklerdendir.

Neden VIP RENT A CAR?

Kuruluşundan bu yana yükselişini sürdüren VIP RENT A CAR, başarı yolunda hızla ilerlemek için neler yapılması gerektiğini iyi biliyor. Kendi yolunda başarıyla ve kaygısızca ilerlemek isteyenler için 1 günden 12 aya kadar tüm kiralamalarda büyük kolaylıklar sunuyor. Yola VIP RENT A CAR ile çıkanlar, her dönem kârlı çıkıyor.

• Kolay ulaşılabilen yetkililer,

• Zahmetsiz ve zamanında araç teslim alma ve teslim etme,

• Çoğunluğu 1 yaşının altında, tüm bakımları eksiksiz yaptırılmış araçlardan oluşan filo,

• Opsiyonel olarak sunulan çocuk koltuğu, güncel navigasyon cihazları, zengin içerikli sigorta hizmet seçenekleri,

• 1 günden 1 yıla kadar esnek kiralama süresi gibi avantajlar sizleri bekliyor.

Sizler de bu ayrıcalıklardan yararlanmak ve tatilinizi ya da gezinizi aracınızı kiralayarak geçirmek isterseniz hemen bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.